Aktuálně‎ > ‎

pozvánky nejen na výstavy /podzim2010/


Vernisáž - VÁCLAV GIRSA22.11.2010 od 19:00 , galerie NoD

Václav Girsa patří sice k mladším umělcům, ale jeho originální projev zaujal odborníky i veřejnost hned při prvních výstavách, kterých se zúčastnil. Studia na pražské Akademii výtvarných umění absolvoval sice poměrně nedávno, ale jeho projev je vyzrálý. Přitom však dovoluje další vývoj. Rozvíjejí se v něm totiž dvě základní linie, které nedovolí, aby ustrnul a dostal se do slepé uličky. V té první se v jeho malbě projevuje výrazná představivost a fantazie, která se pohybuje mezi hororem a pohádkou. V druhém okruhu obrazů se naopak dostává k co nejúspornějším kompozicím, ve kterých je znát zřetelný vliv minimalismu. Obě tyto linie se v Galerii NoD představí ve výběru z posledních let, aby se mezi nimi vytvořil kontrast a napětí.

výstava potrvá do 7. prosince                                             

Vážení,

dovolujeme si vás srdečně pozvat na zahájení výstavy fotografií

 

VÁCLAV JIRÁSEK – UPSYCH 316a

 

ve středu 20. 10. 2010  v 18.00

ATELIÉR JOSEFA SUDKA

Újezd 30, P

Otevřeno denně kromě pondělí 12.00 - 18.00.

potrvá do 12. 12. 2010.

 

Vaclav Jirasek, autor

OD 17.11 DO 30:1. VYSTAVUJE NÁŠ PŘÍZNIVEC A HLAVNĚ SKVĚLÝ FOTOGRAF JAN BÍM V RESTAURACI POD VYŠEHRADEM (ZA VIADUKTEM NA VÝTONI)
-JE TO JEN UKÁZKA Z BOHATÉ TVORBY Z CEST PO CELÉM SVĚTĚ(ZBYTEK JE NA RAJČE.NET)ALE VÍC MÍSTA ZDE PRO NAŠE VÝSTAVKY NENÍ.TAK POKUD PŮJDETE KOLEM NA VYŠEHRAD STAV TE SE,TŘEBA JENOM PODÍVAT,PAN VEDOUCÍ BUDE RÁD.