BUDAPEŠŤ -Caravaggio,Rafael,Vasarely

1.-2.ÚNORA 2014  za 2499 kč, klub 2249,-
Caravaggio a italská malba 17. a 18. století (Szepmuveszet muzeum)+Rafael (kresby),
Vasarely muzeum 

 SZEPMUVESZET -MUSEUM OF FINE ARTS-Muzeum krásných umění www.szepmuveszeti.hu/exhibitions/caravaggio-to-canaletto-připravilo výjimečnou výstavu italské malby, která zahrnuje slavná jména a díla umělců: Caravaggio, Carracci, Giordano,Tiepolo a Canaletto. Díla jsou zapůjčena ze sbírek Národní galerie Londýn, Louvre, Prado a Museo Thyssen-Bornemisza Madrid, obrazárna Berlín, Galerie starých mistrů Dresden, Ermitáž Petrohrad, Národní galerie Washington a Metropolitní muzeu New York.

+ navštívíme nejznámější památky Budapešti s odborným průvodcem Markem Krejčím

Zájezd pořádá cestovní kancelář S.v.Výtoň a umělecký klub Galerie Výtoň.

ODJEZD:

 sobota 1. února -5.hod. HLAVNÍ NÁDRAŽÍ PRAHA, zastávka autobusů na magistrále u Fantovy kavárny, příjezd do Budapešti kolem poledne, návštěva výstavy Caravaggio - Canaletto, poté ubytování v 3hvězd.hotelu v centru (snídaně 4e), dále je možné navštívit individuálně "římské"lázně (plavky,čepice,přezůvky + vstup 15 e)

 neděle 2. února - odjezd do části BUDA, kde je královský a dnes prezidentský palác, prohlídka s průvodcem, poté návštěva muzea VASARELY a přestávka na oběd, odpoledne odjezd do Prahy,návrat cca 23,30h.

Cena zahrnuje dopravu zahraničním autobusem, ubytování (pokoj pro 2 osoby s WC a koupelnou nebo trojlůžko- jednolůžko za příplatek 450kč), odborný průvodce,rezervace skupinového vstupu se slevou - vstupenky do muzeí a galerií nutno uhradit z vlastních prostředků, dále doporučujeme připojištění.VASARELY museum stojí za návštěvu
KVALITNÍ  3hvězd.HOTEL
V CENTRU MĚSTA

Hotel Unio: bkf room
Comments